Kiedy? 2-3 sierpnia 2017 r.
W jakich godzinach? Warsztaty każdego dnia trwają w godz. 11.00 – 16.00
Gdzie? 2 sierpnia – Hotel M4, ul. 1 Maja 37a, Żyrardów

3 sierpnia – Mariański Ruch Inicjatyw Ekonomiczno-Społecznych, ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Puszcza Mariańska

Uczestnicy

Na warsztaty zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń i grup senioralnych z powiatu żyrardowskiego. Będą przydatne wszystkim, którzy chcą skutecznie komunikować się z innymi osobami, także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.

Korzyści z udziału

Uczestnicy warsztatu zdobędę wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego komunikowania się z innymi osobami. W czasie warsztatów będziemy rozmawiać m.in. co jest ważne w komunikacji, jakie mamy rodzaje komunikacji, czym jest asertywność, jak powinnyśmy przygotować się do rozmowy oraz jakie możemy wykorzystać narzędzia komunikacji elektronicznej.

Metody pracy

Warsztaty będą prowadzone metodami aktywnymi, takimi jak: dyskusje, burza mózgów, zadania w podgrupach, studium przypadku. Wykorzystane w pracy będą doświadczenia uczestników warsztatów. Drugiego dnia odbędą się warsztaty komputerowe.

Warunki uczestnictwa

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, serwis kawowy i obiad. Rejestracja na warsztaty odbywa się telefonicznie pod nr tel. 888 196 564 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: magdalena.gwiazdzinska@wiskitki.org 

Pobierz kartę szkolenia (47 pobrań)

 

 

 

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *